Magazinin Kaliteli Adresi..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Demet Akalın:Bana Laf Atanlar Aslında Gizli Hayranım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Okan
Admin
Admin

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Demet Akalın:Bana Laf Atanlar Aslında Gizli Hayranım   Perş. Tem. 10, 2008 1:44 am

Dans Et' adlı albümüyle 2008 yazına damgasını vuran Demet Akalın, Kelebek’e bomba gibi açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda Bengü’den Asuman Krause’ye kadar birçok ünlünün sözlü saldırısına maruz kalan Akalın, 'Buradan duyrulur, Demet Akalın PR şirketini Sezen Aksu’nun isteğiyle kapattım. Üzgünüm, kimseye yardımcı olamayacağım' diyerek, bundan böyle hiçbir polemiğe girmeyeceğini belirtti.

Eski yeni bütün ünlü isimler size bir şeyler söyledi, söylemeye de devam ediyor. Kim sizin için ne demiş, işte birkaç örnek: Asuman Krause, 'Sesi kötü, ben onun yerinde olsam çıkmam'... Bengü, 'Ortada 3-5 tur atmakla bu işler olmuyor'... Ayça Tekindor, 'Onun birkaç yıllık ömrü kaldı'... Güllü, 'Diyarbakırlılar’a böyle hitap eden gerizekalıdır...' bunlara cevap vermeyecek misiniz sorusuna Demet akalın:

- Dediğim gibi bu komik açıklamalara cevap vermek istemiyorum. Bunları okumuyorum bile. Eğer ben cevap vermezsem, onlar da benim üzerimden prim yapamaz. Benim konuşmam onların işine yarayacak. Ama şunu söylemek isterim ki, bunlar benim onbinlerce hayranım olduğunu unutuyorlar. Benimle ilgili söyledikleri kötü söz, olumsuz cümle, bana değil sevenlerime karşı yapılan bir saygısızlıktır. Aslında bakmayın, hepsi benim gizli hayranımdır. Çünkü bunlar gidip benim yıllardır çalıştığım fotoğrafçı Lara Sayılgan’a fotoğraflarını çektirirler, bana sahnede eşlik eden aranjörüm Erhan Bayrak’a aranje yaptırırlar. Bu arada bir şey daha söylemek isterim ki, Demet Akalın PR şirketini Sezen Aksu’nun isteğiyle kapattım. Yani çenemi kapattım. Konuşmayacağım. O yüzden üzgünüm kimseye yardımcı olamayacağım. Herkes tek başına mücadele edecek artık...
Kullanıcı profilini gör http://sanat-maggazin.bigforumpro.com

Demet Akalın:Bana Laf Atanlar Aslında Gizli Hayranım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm
» İpek Ongun-Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6(Şimdi Düğün Zamanı)