Magazinin Kaliteli Adresi..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

SAHNEDE EVLENELİM ÇAĞRISI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gökhanözenkolik
Vip Üye
Vip Üye

Başarı Puanı :
85 / 10085 / 100

MesajKonu: SAHNEDE EVLENELİM ÇAĞRISI   Çarş. Tem. 16, 2008 5:01 pm

ANTALYA'DA SAHNEYE ÇIKAN EBRU GÜNDEŞ'İ İZLEMEYE SEVGİLİSİ OSMANTAN ERKIR DA GELDİ. GÜNDEŞ SAHNEDEN SEVGİLİSİNE ÇAĞRIDA BULUNDU: İNŞALLAH EVLENİRİZ!..

Antalya'da sahne alan Ebru Gündeş sevgilisi Osmantan Erkır'ın da kendisini izlemeye gelmesiyle büyük süpriz yaşadı. İlk kez Gündeş'i sahnesinde izleyen Erkır, sevgilisinin elini öptü. Şarkılarını sevgilisinin gözlerinin içine bakarak seslendiren Gündeş, 'Osman Bey öyle başarılı, öyle düzgün birisiniz ki, tüm mutlulukları hak ediyorsunuz. İnşallah evleniriz' diye konuştu.

ÇOCUĞUNUZ OLSUN

Ailesi ile Antalya'da tatil yapan Selami Şahin de, Ebru Gündeş'e 'İnşallah Allah, Osmantan ile sana bir çocuk verir' dedi. Gündeş de mikrofondan, 'İnşallah Osmantan Bey bu söylediklerinizi duyuyordur' deyince salonda alkış koptu.

Özlem Avcı/Sabah
Kullanıcı profilini gör http://www.gokhanozenfanclub.net
Okan
Admin
Admin

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: SAHNEDE EVLENELİM ÇAĞRISI   Çarş. Tem. 16, 2008 5:02 pm

ben osmantanı ebru gündese hic yakıstrmıyorum kadın guzel daha iilerine layık mesela ben dermişim Laughing
Kullanıcı profilini gör http://sanat-maggazin.bigforumpro.com

SAHNEDE EVLENELİM ÇAĞRISI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası